KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15815243
nr 1581 5243
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Teckning, Caféinteriör. Signerad, Tusch, 21x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 november 2023
kl 19:16:06
300 kr
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg